8
Kód: KP2107Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zápichy a zahradní dekorace |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.