Darčeková truhla na alkohol - svetlé drevo - 36 x 11,5 x 10,7 cm
Kód: K9799Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Naša drevená debna dodá ušľachtilý pohľad na alkohol, medovinu, whisky alebo víno. Vďaka tomu získa celok jedinečný charakter a fľaša získa dodatočnú ochranu proti rozbitiu. Elegantná škatuľka spolu s vínom poslúži ako univerzálny darčekový predmet.
Drevená krabička pre 1 fľašu vína, zdobená kovaním, je ako stvorená pre darčekové účely!
Vlastnosti: horizontálna drevená krabička s železným kovaním.
Použitie: krabička je vybavená úchytom pre jednoduché a bezpečné prenášanie.
Rozmery - šírka: 36 cm, výška: 11,5 cm, hĺbka: 10,7 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 1 lahev |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/02/01 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
14 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
