Dárkový milion - Vánoční prémie - 20x10 cm, Přírodní
Kód: KP0003/26Súvisiaci tovar
SALECODE:15NAVSE:15:%
€8,16
–40 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Nevím co ti dát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€4,03 bez DPH
€4,88
SALECODE:15NAVSE:15:%
€8,16
–40 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Nevím co ti dát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€4,03 bez DPH
€4,88
SALECODE:15NAVSE:15:%
€12,26
–23 %
Vánoční dárkový milión pod stromeček - 20x10 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€7,76 bez DPH
€9,39
SALECODE:15NAVSE:15:%
€12,26
–23 %
Milión korun na naše zážitky - Dárkový milión - 20x10 cm, Přírodní
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€7,76 bez DPH
€9,39
SALECODE:15NAVSE:15:%
€12,26
–16 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Krásné narozeniny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€8,44 bez DPH
€10,21
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 10 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
SALECODE:15NAVSE:15:%
€12,26
–23 %
Milión korun na naše zážitky - Dárkový milión - 20x10 cm, Přírodní
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€7,76 bez DPH
€9,39
SLEVA 15% "SVATBA15"
SALECODE:15NAVSE:15:%
€12,26
–23 %
Svatební přání - Dárkový milión - 20x10 cm, Přírodní
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€7,76 bez DPH
€9,39
SALECODE:15NAVSE:15:%
€8,16
–40 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Na motorku snů
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€4,03 bez DPH
€4,88
SALECODE:15NAVSE:15:%
€8,16
–40 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Nevím co ti dát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€4,03 bez DPH
€4,88
SALECODE:15NAVSE:15:%
€8,16
–40 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Nevím co ti dát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€4,03 bez DPH
€4,88
SALECODE:15NAVSE:15:%
€12,26
–16 %
Dřevěná dárková karta na peníze - Krásné narozeniny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€8,44 bez DPH
€10,21
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.