Děkovná karta nr. 02 - Poděkování mamince
Kód: KP9005/22Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příjemce: | Maminka |
| Příležitost: | Vánoce |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Stojan: | součástí balení |
| Materiál: | Březová překližka |
| Tloušťka: | 3 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
