Dřevěná bedýnka- Přírodní 30x20x14 cm
Kód: K1148Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dřevěná krabička na kapesníky s vrchním plněním.
Z obyčejných kapesníků udělá nádhernou ozdobu Vaší domácnosti.
Krabička je zcela přírodní, nebojte se jí s partnerem nebo dětmi ozdobit a upravit tak, aby zapadla do vašeho interiéru.
Určeno také pro decoupage a jiné techniky dekorování.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | SK2 |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/08/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
