Dřevěná bedýnka 23x15x8 cm, Přírodní
Kód: K4110Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Materiál: | Masiv |
| Šířka: | 23 cm |
| Délka: | 15 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Barva dřeva: | Přírodní |
| Materiál: | Borovice |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Délka: | 23 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
