Dřevěná dárková karta na peníze - Šťastné a veselé Vánoce
Kód: KP7013/03Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Celková šířka: | 9,9 cm |
| Celková výška: | 12,8 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.