Dřevěný tác - 31x20 cm
Kód: K1363Podrobný popis
Stylový dřevěný tác, díky kterému se i obyčejné jídlo stává neobyčejným zážitkem.
Ideální pro ovoce, sladkosti, hlavní chod apod.
Vyberte si z široké nabídky dřevěnych produktů, to pravé.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na pivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | SB10 |
| Šířka: | 31 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/04/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
