Dřevěná deska na Pizzu - 42 cm
Kód: K1948Podrobný popis
Originální prkénko na servírování pizzy či čerstvě upečeného chleba. Prkénko můžete také využít například ke krájení a servírování masa, sýrů a uzenin.
Navíc je to skvělý tip na dárek pro milovníky pizzy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prkénka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | DMU33 |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Průměr: | 42 cm |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/04/04 |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 53,1 cm |
| Šířka: | 42 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
