dřevěná klíčenka (srdce) - 5x4 cm
Kód: K1664Podrobný popis
Unikátní design dřevěné klíčenky.
Může sloužit jako klíčenka a nebo jako přívěšek na oblíbenou tašku jen tak pro zábavu.
Přívěšek je doplněný navlékacím okem pro klíče a nebo pro zavěšení na zip tašky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | BD09 |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | C/07/02 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení: | Klíčenky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
