Dřevěná klíčenka - malá TEXT
Kód: KP1718/12Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Délka: | 5,5 cm |
| Šířka: | 2 cm |
| Materiál: | Březová překližka |
| Tloušťka: | 3 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.