Dřevěná krabička organizér - Přírodní 19x12x5 cm
Kód: K1068Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Organizér ze dřeva vhodný k ukládání a skladování drobných věcí a kancelářských potřeb.
Všude, kde je potřeba mít nejrůznější věci přehledně uloženy jsou naše organizéry jako doma.
Organizéry se hodí do každé dílny, kanceláře, sklepa a do garáže například na šrouby a matice. Využití nalezne i pro třídění mincí v obchodě či restauraci.
K dispozici je zde 6 přihrádek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD32 |
| Šířka: | 19 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/08/03 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.