Dřevěná krabička bez víka - Přírodní 16x16x5 cm
Kód: K1044Podrobný popis
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Zdravotně nezávadný, chemicky neošetřený materiál.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky bez víka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | POJ1 |
| Šířka: | 16 cm |
| Délka: | 16 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/08/04 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.