Dřevěná krabička - 20x20x6 cm, Přírodní
Kód: KP9912Podrobný popis
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Zdravotně nezávadný, chemicky neošetřený materiál. Vhodný také pro další tvoření, upusťte uzdu své kreativitě.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sportovní vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Vnitřní šířka: | 19 cm |
| Vnitřní délka: | 19 cm |
| Vnitřní výška: | 5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.