Dřevěná krabička 20x30x14- Bílá
Kód: K1138/BPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro cyklisty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | PD016 biala |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.