Dřevěná krabička MERRY CHRISTMAS 23x17x8 cm
Kód: K1202Podrobný popis
Tato dřevěná krabička je skvělou variantou k balení různých dárků, nebo také může sloužit jako úschovna pro Vaše poklady, tajnosti a věci, které nemají své místo.
Navíc je skvělou součástí do každé domácnosti, už jen díky své praktičnosti a krásnému přírodnímu vzhledu.
Ručně vyřezávaná, elegantní krabička je skvělým doplňkem každé domácnosti, lze také využít jako originální a luxusně vypadající dárkové balení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD97 |
| Šířka: | 23 cm |
| Délka: | 17 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/02/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.