Dřevěná krabička na fotografie - Přírodní 25x19x5 cm
Kód: K1124Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dřevěná krabička je parádní pro všechny fotografy, kteří chtějí své fotky předávat originálně a stylově.
Fotografie v krabičce potěší víc než v obálce. Takové svatební fotografie uložené v dřevěné krabičce s věnováním zůstanou cennou vzpomínkou na celý život.
Krabičku s fotkami se hodí dát i jako dárek. Potěšte rodinu vašimi fotografiemi.
Obdarovanému nezapomeňte nechat udělat věnování a krásný, originální dárek je na světě.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotografie & vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD42 |
| Šířka: | 25 cm |
| Délka: | 19 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/03/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.