Dřevěná krabička na čaje - Přírodní 28x16x8 cm
Kód: K1140Podrobný popis
Nabídněte výběr Vašich oblíbených čajů provoněných čerstvým dřevem přehledně a stylově.
Dřevěný box je kvalitně zpracován a proto ihned připraven k použití. Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Box disponujeosmi přihrádkami.
Doporučujeme pro všechny milovníky čaje.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motivační citáty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PH8 |
| Šířka: | 28 cm |
| Délka: | 16 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/06/03 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.