Dřevěná krabička na tři láhev alkoholu - Ořech 36x30x10 cm
Kód: K1213Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována a proto ihned připravena k použití.
Dřevo je ošetřené lakem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PW17 |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Barva: | Ořech |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/01/05 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
A
Vnitřní rozdělení krabičky
Alena
Dobrý den,
je možné z této krabičky na vína případně pak vyndat ty vnitřní příčky?
Děkuji.
