Dřevěná krabička kulatá - Přírodní 10,5x7cm
Kód: K4209Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sportovní vzpomínky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | GD |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.