Dřevěná krabička kulatá - SRDÍČKO - Přírodní 2,5x4cm
Kód: K4802Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro cyklisty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | FW-PD001 + BAR-1769 |
| Materiál: | Buk |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.