Dřevěná krabička na dvě láhve alkoholu - Přírodní 36x20x11 cm
Kód: K1182Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována a proto ihned připravena k použití.
Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2 lahve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PW5 |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/05/02 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
