Dřevěná krabička na 6 panáků a láhev alkoholu - Tmavá
Kód: K1228Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stylová dřevěná krabička na 6 sklenic a karafu. Vhodné jako dárek k jakékoliv příležitosti.Sklenice a karafa nejsou součástí balení !
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PW24 |
| Materiál: | Olivovník |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | A/05/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | 32 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.