Dřevěná krabička na dárek nebo fotografie 10x15 s gravírováním - 22x18x3 cm, Přírodní
Kód: K2002/18Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky s víkem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Šířka: | 22 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Svatba |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.