Dřevěná krabička na fotografie 9x13 cm - 20x12x5 cm, Přírodní
Kód: K4102Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotografie & vzpomínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | PD042 |
| Šířka: | 9 cm |
| Délka: | 13 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
