Dřevěná krabička na dárek nebo fotografie - Přírodní 22 x 18 x 3 cm
Kód: K2002Podrobný popis
Krabička je produktem pro každou příležitost, skvěle poslouží jako přírodní dárkové balení, ale je vhodná i pro dekorace, díky které bude krabička jedinečná a jedinečná přidáním například jména nebo důležité datum v životě. Krabička se uzavírá magnetem, který jí dodává eleganci a můžeme si být jisti, že z ní nic nevypadne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na lihoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PDG264 |
| Šířka: | 22 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/05/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
9 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
J
Jakub
Krabička je supr , přesně tohle jsem hledal.