Dřevěná krabička na kapesníky LOVE - 26x14x8 cm, Černá
Kód: K1188/01Podrobný popis
Dřevěná krabička na kapesníky s vysouvacím dnem.
Z obyčejných kapesníků udělá nádhernou ozdobu Vaší domácnosti.
Krabička je ošetřena lakem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motivační citáty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD104 |
| Šířka: | 26 cm |
| Délka: | 14 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Barva: | Černá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/01/04 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.