Dřevěná skříňka na klíče - 30x20 cm
Kód: K1460Podrobný popis
Dřevěná schránka na klíče, která dokonale provoní Váš domov.
Skříňka je ze zadní strany navrtána pro pověšení na zeď.
Vnitřek vybaven metalovými háčky pro zavěšení klíčů.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | SNP01 |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | D/07/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
8 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
