Dřevěná krabička na tři láhev alkoholu - Přírodní 36x30x10 cm
Kód: K1938Podrobný popis
Díky tradici našeho kraje jsme vytvořili vkusné ručně vyráběné dárkové boxy na víno, pivo atd. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů a jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.
Dřevěná krabička je kvalitně zpracována a proto ihned připravena k použití.
Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | PW3 |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | C/04/03 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.