Dřevěná lžíce - 42x13 cm
Kód: K1360Podrobný popis
Kvalitní a hladce opracovaná dřevěná lžíce ze dřeva.
I obyčejné jídlo se stává neobyčejným zážitkem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | LW38 |
| Šířka: | 42 cm |
| Délka: | 13 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/05/03 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
