Dřevéná lžíce na med s podstavcem
Kód: K1317Podrobný popis
Krásný dřevěný pomocník sloužící k nabírání medu.
Jedná se o výrobek kvalitní a pevný, svou funkcní plnící na jedničku. Jinými slovy též nazývaný lidově medonoska.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Montessori & vzdělávání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | LW33 |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Průměr podstavce: | 8 cm |
| Příležitost: | Vánoce |
| Rozměr lžíce: | 16x2 cm |
| SKU: | D/09/06 |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.