Dřevěná miska - 14x6 cm
Kód: K1388Podrobný popis
Dopřejte si i při jídle luxusní zážitek. Ne nadarmo se říká, že člověk jí i očima.
S dřevěným nádobím se stane jídlo takovým malým rituálem a už nikdy nebudete chtít jíst jinak.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na pivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | MD01 |
| Šířka: | 14 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/06/02 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
