Dřevěná obracečka - NEJLEPŠÍ MAMINKA 28x5 cm
Kód: K1249/01Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vařečky a lžíce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Materiál: | Buk |
| Šířka: | 28 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/03/06 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.