Dřevěná ozdoba (srdce 1000ks) - 1x1 cm
Kód: KP7067Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro páry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 1 cm |
| Délka: | 1 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.