Dřevěná ozdoba (anděl) - 49x14 cm
Kód: KP1841Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DA04 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 49 cm |
| Délka: | 14 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/02/04 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Andělé |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.