Dřevěná ozdoba (srdce) - 20x18 cm
Kód: KP1865Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pro páry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DOZ70 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | C/07/09 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Srdce |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.