Dřevěná ozdoba (čísla 1ks) - 5x5 cm
Kód: KP1547/0 KP1547/1 KP1547/2 KP1547/3 KP1547/4 KP1547/5 KP1547/6 KP1547/7 KP1547/8 KP1547/9 Zvoľte variantPodrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Do poznámky nám prosím napište, o jaké číslo máte zájem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Písmena a čísla |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.