Dřevěná ozdoba (elipsa 10 ks) - 13x5 cm
Kód: K1824Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DE2-10 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 13 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Počet kusů v balení: | 10 ks |
| SKU: | C/07/04 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Geometrické tvary |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.