Dřevěná ozdoba (erb love) - 16x15 cm
Kód: KP1843Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motivační citáty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ZOG6 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 16 cm |
| Délka: | 15 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | D/09/02 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Svatební |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.