Dřevěná ozdoba (houpačka - ptáci) - 24x9 cm
Kód: KP1853Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DKNB20 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 24 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Houpačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.