Dřevěná ozdoba (kočka) - 10x8 cm
Kód: KP1751Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | ODK3 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 10 cm |
| Délka: | 8 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | D/09/02 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Zvířata |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.