Dřevěná ozdoba (kočka a myš) - 19x18 cm
Kód: KP1878Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DMZK01 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 19 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Rozměr kočky: | Délka- 19 cm, Výška - 18 cm |
| Rozměr myši: | Délka- 13 cm, Výška - 7 cm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Zvířata |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.