Dřevěná ozdoba (kolečko 10 ks) - 4x4 cm
Kód: KP1786Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
rozměry: 4cmx4cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DKA07-10 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 4 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Počet kusů v balení: | 10 ks |
| SKU: | C/07/07 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Geometrické tvary |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.