Dřevěná ozdoba kolečko s otvorem - 7x7 cm
Kód: KP9927Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DKA07 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 7 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/07/07 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Geometrické tvary |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.