Dřevěná ozdoba (květina) - 14x6 cm
Kód: KP1608Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
Výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dárky pro ženu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DK20 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 14 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | B/07/02 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Květiny |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.