Dřevěná zapichovací ozdoba (sada zvířátek - 6ks) 12x4 cm
Kód: K1864Podrobný popis
Dřevěná zapichovací ozdoba ve tvaru zvířátek. Výrobek je vhodný k dozdobení nebo k dekoraci.
U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru.
Ideální jako ozdoba dortu nebo jako doplněk květin.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DOZ80 |
| Šířka: | 12 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| SKU: | B/07/01 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.