Dřevěná zapichovací ozdoba (srdce) - 14x5 cm
Kód: KP1537Podrobný popis
Dřevěná zapichovací ozdoba ve tvaru srdce. Výrobek je vhodný k dozdobení nebo k dekoraci.
U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru.
Ideální jako ozdoba dortu nebo jako doplněk květin.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zápichy a zahradní dekorace |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DNP4 |
| Šířka: | 14 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | B/07/01 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.