Dřevěná zapichovací ozdoba (novomanželé) - 18x14 cm
Kód: KP1810Podrobný popis
Dřevěná zapichovací ozdoba ve tvaru novomanželů. Výrobek je vhodný k dozdobení nebo k dekoraci.
U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru.
Ideální jako ozdoba dortu nebo jako doplněk květin.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Novomanželé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DPM1 |
| Šířka: | 18 cm |
| Délka: | 14 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příjemce: | Novomanželé |
| Příležitost: | Svatba |
| SKU: | B/07/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
