Dřevěná zapichovací ozdoba (LOVE) - 21x12 cm
Kód: KP1676Podrobný popis
Dřevěná zapichovací ozdoba nápisu LOVE. Výrobek je vhodný k dozdobení nebo k dekoraci.
U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru.
Ideální jako ozdoba dortu nebo jako doplněk květin.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Valentýn |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | DNP35 |
| Šířka: | 21 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| SKU: | B/07/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
