Dřevěná ozdoba (Velikonoční kuře + dřevěné vajíčko) - 10x7 cm
Kód: K1862Podrobný popis
Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.
výrobek je dodáván v přírodní variantě, ideální k dalšímu zdobení a tvoření.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | PDJ2+JW1 |
| Materiál: | Překližka |
| Šířka: | 10 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařazení tvaru: | Velikonoce |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
